ener-vora gabinet 21 wieku

Zapraszamy Pn-Pt 8-16

Centrum Zdrowia ENER-VORA
Terapia Biorezonansowa
- wygaszanie zapaleń bakteryjnych i wirusowych
- grzybica - objawy, leczenie
- regulacja nadwagi, otyłości
- badania na obecność pasożytów człowieka
- terapia antynikotynowa
- grzybica i problemy skórne
Hydrokolonoterapia
- płukanie jelita grubego

Grzybica pochwy

Grzybica pochwy należy do najczęstszych chorób układu moczowo–płciowego. Bezpośrednią przyczyną infekcji jest rozwój w pochwie grzyba – drożdżaka z rodzaju Candida.

grzybica-pochwyMoże być to candida albicans, candida glabrata, candida tropicalis, candida crusei, saccharomyus cerevisiae. Pośrednią przyczyną infekcji grzybiczej pochwy są czynniki, które wpływają na zaburzenie ekosystemu pochwy. Główne objawy grzybicy pochwy to swędzenie i pieczenie sromu oraz gęste, białawe upławy. Upławom towarzyszy delikatny nieprzyjemny zapach pleśni. Objawy nasilają się po współżyciu oraz w trakcie oddawania moczu. Zakażeniu może towarzyszyć obrzęk i zaczerwienienie sromu oraz pękanie skóry sromu, odbytnicy i krocza. Przewlekła i nawracająca grzybica pochwy może powodować objawy powiązane z układem moczowym jak ból i pieczenie podczas oddawania moczu lub częste oddawanie moczu. Przy nawrotowych grzybicach pochwy źródłem zakażenia najczęściej jest jelito grube.
Bliskość anatomiczna położenia odbytu cewki moczowej i pochwy sprzyja zakażeniom i rozprzestrzenianiu się grzybów i bakterii. Przy drożdżycy pochwy razem z kobietą powinien się leczyć partner. Diagnostyka organizmu za pomocą testu obciążeń – urządzeniem Mora Super jest jednym z najdokładniejszych i najszybszych sposobów w walce z grzybicą.

strona głównamapa stronykontaktofertastrona główna

Ostatnie artykuły

Informacje

Jesteśmy do dyspozycji
od poniedziałku do piątku
w godzinach 9 - 17
oraz w wybrane soboty

Tel: 17 85 90 260
Kom: 515 250 098

Adres

Centrum Zdrowia ENER-VORA
Rzeszów, 35-310 (Poland)
Al. Tadeusza Rejtana 10
(3 piętro, budynek Rena)
www.enervora.pl‎