ener-vora gabinet 21 wieku

Zapraszamy Pn-Pt 8-16

Centrum Zdrowia ENER-VORA
Terapia Biorezonansowa
- wygaszanie zapaleń bakteryjnych i wirusowych
- grzybica - objawy, leczenie
- regulacja nadwagi, otyłości
- badania na obecność pasożytów człowieka
- terapia antynikotynowa
- grzybica i problemy skórne
Hydrokolonoterapia
- płukanie jelita grubego

Grzybica stóp

Infekcją grzybicy stóp bardzo łatwo zarazić się często korzystając z miejsc o charakterze publicznym takich jak basen, siłownia czy też solarium szczególnie gdy zdarza Ci się poruszać boso.

Chorobotwórcze grzyby lubią lokować się w miejscach wilgotnych oraz ciepłych, dlatego też przestrzeń między naszymi palcami jest dla nich idealna.

Objawy grzybicy

Zaczerwienienie i swędzenie to pierwszy objaw, że nasze stopy mogły zostać zaatakowane przez grzybicę. W największym stopniu na schorzeniu tym cierpią przestrzenie pomiędzy palcami, ale także nasze paznokcie. Oczywiście głównym objawem grzybicy stóp może być także łuszczenie się skóry. Jeśli spojrzymy na nasze paznokcie zainfekowane grzybicą, dostrzeżemy, że są one matowe, żółte a także bardzo kruche. Jeśli grzybica jest nieleczona późniejszym objawem staje się to, iż paznokcie odwarstwiają się i pękają, co nie tylko bardzo nieestetycznie wygląda, ale także sprawia nam ból.

Leczenie grzybicy

Okazuje się, że leczenie grzybicy przynosi zauważalne pozytywne skutki, kiedy do tego celu wykorzystujemy biorezonasans. Metoda ta, znakomicie radzi sobie z wieloma różnorodnymi chorobami, które mają podłoże skórne. Leczona w ten sposób grzybica stóp szybko ustępuje. Podczas leczenia grzybicy z zastosowaniem aparatu MORA wyraźnie da się odczuć poprawę już po wykonaniu pierwszego pojedynczego zabiegu. Niezwykle ważnym aspektem jest tutaj detoksykacja skóry, co ma miejsce poprzez częste kąpiele. Ogromne znaczenie podczas trwania całej kuracji ma także picie większej ilości wody, albowiem to ona jest znakomitym rozpuszczalnikiem usuwanych toksyn. Wraz z każdym profesjonalnie przeprowadzonym zabiegiem, pacjent zbliża się do wyeliminowania grzybicy.

Jak chronić się przed grzybicą stóp?

Grzybica stóp jest schorzeniem niezwykle trudnym w leczeniu, dlatego też o wiele łatwiej jej zapobiegać niż leczyć. Jeżeli więc nie chcesz borykać się z tym schorzeniem, bądź też po prostu obawiasz się nawrotu grzybicy musisz dbać o właściwą profilaktykę stóp, ale także o ich odpowiednią higienę. Przede wszystkim w tym celu musimy pamiętać o odpowiednim obuwiu (klapkach) podczas uczęszczania na basen czy też siłownię. Dodatkowo warto zabrać ze sobą także preparat odkażający - doskonały jest ten stworzony z drzewa herbacianego. Jeżeli otoczysz swe stopy odpowiednią opieką na pewno odwdzięczą Ci się zdrowiem i urodą.

 

strona głównamapa stronykontaktofertastrona główna

Ostatnie artykuły

Informacje

Jesteśmy do dyspozycji
od poniedziałku do piątku
w godzinach 9 - 17
oraz w wybrane soboty

Tel: 17 85 90 260
Kom: 515 250 098

Adres

Centrum Zdrowia ENER-VORA
Rzeszów, 35-310 (Poland)
Al. Tadeusza Rejtana 10
(3 piętro, budynek Rena)
www.enervora.pl‎