ener-vora gabinet 21 wieku

Zapraszamy Pn-Pt 8-16

Centrum Zdrowia ENER-VORA
Terapia Biorezonansowa
- wygaszanie zapaleń bakteryjnych i wirusowych
- grzybica - objawy, leczenie
- regulacja nadwagi, otyłości
- badania na obecność pasożytów człowieka
- terapia antynikotynowa
- grzybica i problemy skórne
Hydrokolonoterapia
- płukanie jelita grubego

Rozstępy i blizny

Poparzenia, rozstępy, blizny po urazach nie muszą już szpecić Twojego ciała. Możemy Ci pomóc. Terapie biorezonansem komórkowym - Aparatem Mora Super uelastyczniają, spłycają, rozjaśniają blizny i rozstępy...

Poparzenia, rozstępy, blizny po urazach nie muszą już szpecić Twojego ciała. Możemy Ci pomóc. Terapie biorezonansem komórkowym - Aparatem Mora Super uelastyczniają, spłycają, rozjaśniają blizny i rozstępy. Jeśli urodziłaś dziecko to pewnie nie jest Ci obcy problem rozstępów. Masz blizny na brzuchu, blizny na udach, blizny na ramionach, blizny na biuście. Terapie biorezonansem dodają skórze witalności, poprawiają napięcie, rozpuszczają powstałe zmiany i w rezultacie skóra znów staje się elastyczna. Po różnych zabiegach operacyjnych, poparzeniach i urazach mechanicznych powstają bardzo głębokie blizny sięgające nawet do narządów a tam nie da się już zaaplikować maści czy kremów. Odpowiednio dobrana terapia łagodzi ból i uelastycznia tkanki.

Jeśli jesteś nastolatką i Twoje ciało zbyt szybko się rozwija a skóra nie zawsze za nim nadąża, pojawiają się rozstępy. Zastosowane środki nie są zadowalające? Spróbuj naszych terapii. Biorezonans wspomaga procesy naprawcze skóry, rozjaśnia przebarwienia, sprzyja polepszeniu wchłanialności kremów w głębokie jej warstwy.

Wspaniałe rezultaty uzyskuje się łącząc dobrej jakości kolagen z terapią Aparatem Mora Super.

strona głównamapa stronykontaktofertastrona główna

Ostatnie artykuły

Informacje

Jesteśmy do dyspozycji
od poniedziałku do piątku
w godzinach 9 - 17
oraz w wybrane soboty

Tel: 17 85 90 260
Kom: 515 250 098

Adres

Centrum Zdrowia ENER-VORA
Rzeszów, 35-310 (Poland)
Al. Tadeusza Rejtana 10
(3 piętro, budynek Rena)
www.enervora.pl‎