ener-vora gabinet 21 wieku

Zapraszamy Pn-Pt 8-16

Centrum Zdrowia ENER-VORA
Terapia Biorezonansowa
- wygaszanie zapaleń bakteryjnych i wirusowych
- grzybica - objawy, leczenie
- regulacja nadwagi, otyłości
- badania na obecność pasożytów człowieka
- terapia antynikotynowa
- grzybica i problemy skórne
Hydrokolonoterapia
- płukanie jelita grubego

Terapia Biorezonansowa - Aparat Mora Super

Biorezonans

Terapia biorezonansowa stała się kamieniem węgielnym leczenia za pomocą wibracji emitowanych przez pacjentów i substancje leczące. Inżynier Erich Roche i Dr Morell- stworzyli pierwszy aparat medyczny, w którym zostały połaczone: wibracje elektromagnetyczne (biorezonans) jak i elektroakupunktura.

Tak powstał aparat Mora. Dziś aparaty Mora Super (super+), są jeszcze bardziej czulsze na mikrodrgania oraz mają ogrom możliwości w pomocy pacjentom.
Dzięki zintegrowanej technice testowej, można postawić diagnozę znacznie dokładniejszą niż zwykle. W konsekwencji terapia jest lepiej zaplanowana w ukierunkowanym sposób.

Co to oznacza dla pacjentów?? Przede wszystkim mniejsza ilość przyjmowanych leków, nauka zdrowego odżywania tak by móc cieszyć się zdrowiem i pięknym wyglądem przez długie lata. Biorezonans pomaga nam:

  • w testowaniu substancji (leków, pokarmów), w jaki sposób wpływają na żywy organizm (ludzki), nie wprowadzając ich do wnętrza ciała, lecz tylko poddając ciało wibracjom elektromagnetycznym danej substancji i sprawdzając wpływ tych wibracji na organizm.

Trzeba pogodzić się z tym, że w obecnych czasach, zwłaszcza w krajach uprzemysłowionych, z dobrze rozwiniętą opieką medyczną - wszyscy ludzie są mocno obciążeni. Każdy wchłania wraz z powietrzem atmosferycznym, artykułami spożywczymi, wodą pitną, lekami itd. śladowe ilości ołowiu, formaldehydu, benzolu, DDT, lindanu, rtęci, kadmu, jadów bakteryjnych, i jest przez nie w pewnym stopniu obciążony. Lecz nawet wchłonięcie większej ilości toksyn (jadów, metali ciężkich, bakterii, wirusów, czy grzybów) nie musi koniecznie oznaczać, że dana osoba zachoruje.

O jej zdrowiu lub chorobie decyduje aktualna zdolność do reagowania, regulowania i wyrównywania. Terapia biorezonansowa jest bezpieczna gdyż wykorzystuje wibracje wytwarzane przez pacjentów.

W Centrum Zdrowia ENER-VORA w Rzeszowie można skorzystać z terapii biorezonansu (wykonywanej aparatem Mora Super).

strona głównamapa stronykontaktofertastrona główna

Ostatnie artykuły

Informacje

Jesteśmy do dyspozycji
od poniedziałku do piątku
w godzinach 9 - 17
oraz w wybrane soboty

Tel: 17 85 90 260
Kom: 515 250 098

Adres

Centrum Zdrowia ENER-VORA
Rzeszów, 35-310 (Poland)
Al. Tadeusza Rejtana 10
(3 piętro, budynek Rena)
www.enervora.pl‎