ener-vora gabinet 21 wieku

Zapraszamy Pn-Pt 8-16

Centrum Zdrowia ENER-VORA
Terapia Biorezonansowa
- wygaszanie zapaleń bakteryjnych i wirusowych
- grzybica - objawy, leczenie
- regulacja nadwagi, otyłości
- badania na obecność pasożytów człowieka
- terapia antynikotynowa
- grzybica i problemy skórne
Hydrokolonoterapia
- płukanie jelita grubego

Grzybica pochwy

Przynajmniej raz w życiu u większości kobiet pojawia się schorzenie, jakim jest grzybica pochwy. Najczęściej schorzenie to nie daje nam żadnych objawów, lecz wskazane jest szybkie podjęcie jego leczenia.

Taka sytuacja powoduje, że ważnym aspektem jest regularna kontrola narządów płciowych a także poddanie się specjalistycznym badaniom z wykorzystaniem aparatu MORA. Drożdżyca pochwy ma tendencje nawrotne, co powoduje, że warto badania te wykonywać regularnie.

Zdrowotne konsekwencje

Światowa Organizacja Zdrowia donosi, że każdego roku na całej powierzchni ziemi stwierdza się ponad 150 milionów zachorowań na grzybicę pochwy. W tym celu należy uświadomić, iż jeśli grzybica pochwy jest nieleczona wówczas to może stać się bardzo poważną konsekwencją zdrowotną. Dodatkowo może dojść do przykrych powikłań, a dzieje się tak, dlatego, że grzybica często rozprzestrzenia się na szereg innych organów a w rezultacie sprawia, że następuje powolne osłabienie organizmu.

Objawy grzybica pochwy

Objawy grzybicy pochwy są bardzo mało charakterystyczne, co powoduje, że trudno samodzielnie dowiedzieć się o jej istnieniu. W tym celu, aby zdiagnozować chorobę powinniśmy skorzystać z badania jakie oferuje aparat MORA. Oczywiście możemy także zrobić szczegółowy wymaz, a tym też stwierdzić czy istnieje okoliczność zarażenia się drożdżami. Mimo tego, że objawy są niemal niedostrzegalne to jednak możemy mówić, iż podczas choroby mamy do czynienia ze swędzeniem pochwy, ale także bolesnością, która to najczęściej występuje podczas oddawania moczu. Co więcej objawami grzybicy pochwy może być także rumień wokół narządów płciowych oraz białe upławy. Symptomy są jednak nieregularne i niestałe, co więcej mogą występować jedynie u niektórych kobiet.

Leczenie grzybicy pochwy

Grzybica jest trudnym w leczeniu schorzeniem, dlatego też nie można wykonywać tego samodzielnie. Nawet, jeśli kupimy kilka leków farmakologicznych w aptece, to jednak wyleczenie nie nastąpi, lecz będziemy mogli mówić o złagodzeniu objawów. Doskonałym rozwiązaniem leczenia grzybicy jest terapia biorezonansowa. Powszechnie uważa się, że obecnie jest to jeden z najbardziej skutecznych sposobów pozbycia się schorzenia. Oczywiście leczenie biorezonansem można także wspomagać w inny sposób. Bardzo ważnym aspektm podczas leczenie grzybicy pochwy jest także właściwa dieta która nie sprzyja grzybą. Dzięki takiemu połączeniu, terapia przyniesie nam jeszcze większe i bardziej skuteczne efekty.

 

strona głównamapa stronykontaktofertastrona główna

Ostatnie artykuły

Informacje

Jesteśmy do dyspozycji
od poniedziałku do piątku
w godzinach 9 - 17
oraz w wybrane soboty

Tel: 17 85 90 260
Kom: 515 250 098

Adres

Centrum Zdrowia ENER-VORA
Rzeszów, 35-310 (Poland)
Al. Tadeusza Rejtana 10
(3 piętro, budynek Rena)
www.enervora.pl‎